Spółdzielnia Mieszkaniowa „KOMUNALNIK”

z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Prądzyńskiego 30A

OGŁASZA KONKURS OFERT NA UTRZYMANIE PORZĄDKU WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW

POŁOŻONYCH WE WROCŁAWIU PRZY ULICACH:

ROOSEVELTA 8-10

ROOSEVELTA 20-22

NOWOWIEJSKA 31-33,

RYCHTALSKA 2-2A-2B

OŁBIŃSKA 2-4-4B

KRĘTA 4-6

TRZEBNICKA 18-20

TRZEBNICKA 24/ŚW. WINCENTEGO 35

ŚW. WINCENTEGO 51

polegające m.in. na sprzątaniu klatek schodowych, korytarzy, pomieszczeń wspólnego użytku, sprzątaniu terenu zewnętrznego, chodników, wejść do budynków wraz z odśnieżaniem, teren zielony wraz z pielęgnacją roślin i koszeniem trawy.

Szczegóły co do naszych oczekiwań, zakresu prac oraz podziału powierzchni na tereny wewnętrzne i zewnętrzne można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 71 346 97 84 mailem; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w biurze Spółdzielni w godzinach od 07:00-15:00 od poniedziałku do czwartku.

Złożona oferta powinna zawierać :

-rozbicie cenowe na sprzątanie terenów wewnętrznych oraz terenów zewnętrznych za m2 powierzchni użytkowej

-aktualne referencje

-kopię aktualnego ubezpieczenia oc lub oświadczenie o jego zawarciu.

 

Oferty prosimy składać osobiście do siedziby Spółdzielni lub drogą mailową pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22.09.2023 r.

 

SM „Komunalnik” zastrzega sobie prawo do swobodnego wyboru oferty, jak też uznania, że konkurs nie dał rezultatu bez podania przyczyn.